Współlokatorzy

Oto książka, która sprawi, że każdy czytelnik pokocha głównych bohaterów. Bo przecież nikt nie jest idealny, a życie umie płatać figle.

Kilka słów o powieści autorstwa Beth O’ Leary

Współlokatorzy” to książka, która opowiada o dwójce ludzi Tiffi Moore i Leonie Twomey. Akcja powieści toczy się w pięknym Londynie. Kobieta jest asystentką w pewnym wydawnictwie. Kiedy chłopak ją zdradza, Tiffi pilnie musi znaleźć najtańsze lokum. Leon jest pielęgniarzem w opiece społecznej. Chłopak musi pomóc swojemu bratu, który został niesłusznie skazany, dlatego postanawia wynająć swoje mieszkanie. I co w tym jest takiego dziwnego? A no to, że Tiffi musi dzielić jedno łóżko z Leonem. Jest jeszcze jedna zasada ta dwójka musi się mijać. I na początku wszystko wychodzi idealnie, dopóki nie zaczyna między nimi rodzić się uczucie. “Współlokatorzy” to przezabawna, wzruszająca i pełna ciepła książka (https://www.taniaksiazka.pl/wspollokatorzy-beth-o-leary-p-1377822.html). Główni bohaterowie nie są przerysowani i dlatego każdy czytelnik może się z nimi utożsamić. Powieść jest napisana lekkim językiem, dzięki czemu szybko się ją czyta. Jest to oryginalna opowieść o tym jak przeciwieństwa się przyciągają. Do tego autorka w swojej książce porusza ważne problemy jak uzależnienie od psychopatycznych ludzi, miłość braterska, przyjaźń, smutek, żal. Ta powieść pokazuje nam, że każdy znajdzie prawdziwą miłość, ale spotka ją w odpowiednim czasie. Ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny, a każdy człowiek zasługuje na szczęście. Tę książkę pochłonie się w jeden wieczór. Jest to świetna powieść dla miłośniczek powieści romantycznych.

Autorka Beth O’ Leary

Jest brytyjską pisarką, która zaczęła swoją karierę w wydawnictwie, w którym pisała książki dla dzieci. Jej książka pt. “Współlokatorzy” w 2019 roku była okrzyknięta wyczekiwanym debiutem roku. Inną książką, którą Beth O’ Leary napisała jest “Zamiana”. Autorka została nominowana do nagrody Goodreads Choice Awards za najlepszy romans.

Krótka recenzja

Książka jest genialna. Szybko się ją czyta, a z każdą stroną wciągamy się jeszcze bardziej w historie głównych bohaterów. Tak na prawdę ta dwójka jest zupełnie z innych światów. Dziewczyna została skrzywdzona przez chłopaka, a Leon musi ratować swojego brata. I mogłoby się wydawać, że przez całe życie będą się omijać, ale jednak los zdecydował za nich. To wszystko pokazuje, że życie jest nieprzewidywalne, że po burzy zawsze wychodzi słońce i każdy potrzebuje drugiej osoby, która będzie się nami opiekować. Nie ma życia bez miłości. Każdy, przecież zasługuje na szczęście.

Ludzie zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com